Jestem absolwentką studiów wokalno-aktorskich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie i doktoranckich studiów muzykologicznych w Katedrze Etnomuzykologii i Hymnologii KUL JPII.<br /><br />

Występowałam na różnych koncertach i festiwalach muzycznych w kraju i za granicą, m. in. Festiwal Spotkań Kultur Caper Lublinensis 2011 organizowanego przez Filharmonię im. H. Wieniawskiego w Lublinie (recital wokalny pieśni rosyjskich), Wieczory Muzyczne przy organach Wagnera w Siedlcach, Kameralne spotkania z muzyką organową – Cztery Pory Muzyki w Siemiatyczach, Wieczory kameralistyki organowej w Warszawie, sceny z oper Mozarta Mozartoskop 3.0 wykonanie koncertowe w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, Noworoczne Spotkanie Polskich Mediów 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, VII edycja festiwalu z okazji urodzin Fryderyka Chopina w Warszawie Koncerty Urodzinowe Fryderyka Chopina, IV Festiwal Piosenki Anny German „Eurydyka” 2015 w Mińsku (Białoruś), V Legnicki Festiwal Romansu Polsko-Rosyjskiego im. Lidii Nowikowej 2016, Recital wokalny w ramach V Koncertu Muzyki Organowej 2017 w Pleśnej, XL Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej 2017 w Giżycku itd.

Jestem laureatką konkursu IV Festiwalu Piosenki Anny German „Eurydyka” 2015 w Mińsku (Białoruś), laureatką nagrody Grand Prix w Konkursie Pieśni Papieskiej IV Festiwalu Dziedzictwa Jana Pawła II, brałam udział w międzynarodowych konkursach wokalnych w Polsce, na Białorusi i na Słowacji).Posiadam na swoim koncie nagranie płyt CD z Mszą „Koronacyjną” C-dur KV 317 W.A. Mozarta. Nagranie zostało zrealizowane podczas koncertu w Sindelfingen (Niemcy) pod dyrekcją Machaela Kuhn, gdzie wykonałam solową partię sopranową.
Wspólnie z kompozytorką Vlastą Traczyk, z którą stale współpracuję, została nagrana i wydana debiutancka płyta artystek „Po prostu bądź…”, zawierająca program autorski.

W dorobku artystycznym mam wykonanie partii Hrabiny w operze W.A. Mozarta Wesele Figara i partii Tatiany w operze P. Czajkowskiego Eugeniusz Oniegin.

Wykonuję repertuar oratoryjno-kantatowy oraz pieśni.
Wśród wykonanych dzieł oratoryjnych znajduje się Requiem d-moll KV 626 W.A. Mozarta, Msza „Koronacyjna” C-dur KV 317 W.A. Mozarta, Cäcilienmesse Ch. Gounoda. <br />
Wśród repertuaru pieśniarskiego szczególną uwagę zwracają na siebie pieśni słowiańskich kompozytorów, m.in. wybrane pieśni S. Moniuszki, F. Chopina, S. Rachmaninowa, P. Czajkowskiego, A. Dvořáka i innych kompozytorów.

Z ogromnym zamiłowaniem wykonuję poezję śpiewaną i obdarzam szczególną miłością twórczość Anny German.
Współpracowałam z teatrami muzycznymi i dramatycznymi, m. in. z Teatrem Muzycznym w Lublinie, Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Collegium Nobilium w Warszawie, Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana (Salon Poezji – Poeci pieśni Moniuszkowskich) w Warszawie, Teatrem Druga Strefa w Warszawie (koncert piosenek Anny German i repertuar autorski).
Oprócz aktywnej działalności artystycznej zajmuję się również działalnością pedagogiczną. Prowadzę warsztaty wokalne/emisji głosu oraz lekcje śpiewu, współpracując z różnymi instytucjami, m.in. z Diecezjalnym Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach, ze Szkołą Muzyczną I st. Presto w Warszawie. W latach 2013-2017 prowadziłam zajęcia śpiewu w Dziecięcym Zespole Pieśni i Tańca Varsovia.