ŚLUBY

 

Ślub w życiu każdej osoby jest wyjątkowym wydarzeniem.
Bardzo osobistym i wzruszającym.

 
   
Młoda Para, zawierająca Sakrament Małżeństwa, często marzy o pięknej muzyce, towarzyszącej Liturgii, ale nie zawsze wie jak to zorganizować.

Dodatkowo nie wszyscy pamiętają, że muzyka, wykonywana podczas Liturgii, w tym Liturgii Ślubnej, powinna spełniać najważniejsze wymaganie pod względem formy, jak i treści – stanowić „integralną część uroczystej liturgii” (Konstytucja o świętej Liturgii Sacrosanctum Concilium, 112, 4 XII 1963)., Wg prawa kościelnego np. niedopuszczalne jest wykonywanie świeckich utworów wokalnych oraz religijnych transkrypcji popularnych utworów rozrywkowych.

Zwracam na to uwagę, ponieważ z wykształcenia i z zawodu jestem nie tylko śpiewaczką, ale również muzykologiem kościelnym więc dobrze orientuję się w temacie. Przez lata wykładałam prawodawstwo muzyki sakralnej, a także prowadziłam śpiew liturgiczny w Studium Organistowskim.

Narzeczonych zachęcam do zwrócenia uwagi na piękno i poprawność muzyki podczas zawarcia Sakramentu Małżeństwa.
Chętnie służę pomocą w zapanowaniu nad repertuarem i jakością odpowiednio dobranych utworów i pieśni w czasie liturgii.

CENNIK

Czas trwania i koszt występu:
Ze względu na indywidualne preferencje tj. ilość utworów, czas trwania, opcjonalne prowadzenie uroczystości głosem, dojazd, etc. ceny ustalamy indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu.

REFERENCJE!

Przykładowa oprawa ceremonii: